Norbert Bradel - trener mentany dla sportowców
Trening mentalny Hipnoza sportowa Kinsporth Life Kinetik Coaching

Piramida sukcesu - Jak osiągnąć sukces

Sukces sportowy jest marzeniem każdego zawodnika. Zapewne Twoim też. Wiele osób jednak gubi się po drodze i nie potrafi wyzwolić wszystkich swoich sił, by zrealizować zakładany cel. To, że trafiłeś tutaj oznacza, że chcesz podjąć walkę o mistrzostwo i sławę. Masz szczęście- mogę Ci w tym pomóc. Sukces znajduje się w zasięgu Twojej ręki.

Jak osiągnąć sukces

Droga mistrza nie jest drogą prostą. Trzeba pokonać wiele przeciwności, diametralnie zmienić swoje nastawienie. Twoim najgroźniejszym przeciwnikiem nie jest zawodnik z drużyny przeciwnej, ale Ty sam. Tak, to prawda. Jeśli przełamiesz swoje ograniczenia, nauczysz się, jak wykorzystywać ukryty potencjał, wtedy osiągnięcie celu stanie się prostym zadaniem.

Bez względu na to, czy jesteś zawodnikiem indywidualnym, czy też grasz w zespole możesz wybić się ponad przeciętność i osiągnąć sukces. Wiesz już, że tradycyjny trening jest niewystarczający. Droga mistrza jest bardziej złożona. Jeśli chcesz podjąć to wyzwanie pokażę Ci piramidę sukcesu i pomogę w każdym etapie jej realizacji.

Pokażę Ci w skrócie dlaczego tak ważne są poszczególne szczeble drabiny sukcesu.

Piramida sukcesu?

Odpowiednie przygotowanie fizyczne i wytrzymałość to zdecydowanie za mało, by osiągnąć sukces. By wzbić się ponad przeciętność i zostać mistrzem musisz pamiętać również o swojej wewnętrznej sile i także ją trenować. Jedynie sprawna kooperacja wszystkich elementów sprawi, że osiągniesz mistrzostwo.

Każdy z tych elementów jest filarem Twojego sukcesu. Jedynie dobrze przygotowany trening mentalny pozwala w odpowiedni sposób ukierunkować Twoje wewnętrzne Ja na pokonywanie wszelkich barier. Tę drogę wybrało wielu zawodników, którzy dziś znajdują się na szczycie.

Motywacja

Motywacja

W każdej dziedzinie życia liczy się nastawienie na osiągnięcie celu. Jest to ważne przede wszystkim w sporcie. Wiesz dobrze, że treningi bywają nudne i wyczerpujące. Czasem ciężko wstać z łóżka. Gdy osiągasz poziom krytyczny i masz zero motywacji- bardzo łatwo możesz stracić swoją pozycję. Dzięki mnie nauczysz się, jak mobilizować wszystkie swoje siły na osiągnięcie celu i jak właściwie się motywować.

Więcej

Trening drużynowy

Stres

Stres może dopaść Cię w każdym momencie, zwłaszcza jeśli odczuwasz silną presję. Skutecznie może wtedy hamować Twoje reakcje. Towarzyszące mu fizjologiczne objawy, będą przeszkadzać Ci w realizacji celu. Stres jest Twoim wrogiem numer jeden. Dzięki dobraniu właściwych technik treningu mentalnego jestem w stanie nauczyć Cię, jak się uodpornić na stres. Dzięki temu w każdej sytuacji będziesz mógł pokazać pełnie swoich możliwości.

Więcej

Koordynacja ruchowa

Koordynacja ruchowa

Doskonale wiesz, jak ważna w sporcie jest perfekcyjna koordynacja ruchowa. Plastyczne i elastyczne zgranie Twojego ciała które jest w stanie błyskawicznie zareagować w najtrudniejszych warunkach. Zapewne czujesz, że treningi motoryczne nie pozwalają osiągnąć Ci pełni swoich możliwości. Czegoś w nich brakuje- masz rację! Szybkość, czy wytrzymałość to za mało, by pokazać na co Cię stać. Równie ważna jest koordynacja ruchowa.

Więcej

Stres w sporcie

Stres w sporcie

Zapewne problematyka stresu w sporcie nie jest Ci obca. Jako zawodnik doskonale zdajesz sobie sprawę, jak bardzo może on wpłynąć na obniżenie Twojej sprawności fizycznej i samooceny w najważniejszym momencie gry. W wyniku tego zaczynasz przegrywać. Nawet zwiększona intensywność treningów nie będzie w stanie pomóc Ci w odzyskaniu kontroli na boisku. Dzięki mnie jednak nauczysz się jak go pokonać. Przygotuję dla Ciebie indywidualny program treningowy oparty na dogłębnej analizie Twojego przypadku i pokarzę Ci, jak uodpornić się na stres w sporcie.

Więcej

koncentracja

Koncentracja

Umiejętność koncentrowania się szeroko, jak i wąskotorowego jest nieoceniona w trakcie różnego rodzaju meczów, czy zawodów. Żaden szczegół nie może Cię rozpraszać, gdyż wtedy łatwo o pomyłkę. Musisz wyłączyć swoje zmysły na świat zewnętrzny i skupić się na swoim celu. Jednocześnie zaś Twoje oczy, całe ciało musi być otwarte na niespodziewane zwroty akcji i trudne do przewidzenia sytuacje. Trudno jest osiągnąć taki poziom koncentracji, jednak mogę zaproponować Ci specjalny trening koncentracji, dzięki któremu bez problemu nauczysz się, jak i a czym się skupiać, by osiągnąć sukces.

Więcej

Forma sportowa

Forma sportowa

Jako sportowiec wiesz doskonale, że organizm czasem może odmówić posłuszeństwa. Mimo intensywnego przygotowania nagle Twoja forma spada. Mimo, że robisz wszystko, by ją odzyskać, to ona nie powraca. Wplątujesz się wtedy w destrukcyjne machinacje, a twoja słaba psychika zaczyna sprawiać, że przestajesz wierzyć we własne siły. Nie znaczy to, jednak, że Twoje predyspozycje sportowe są niewystarczające. Pokażę, Ci jak przełamać złą passe, za pomocą skutecznego treningu umysłu. Tak, mentalność zwycięzcy można, a nawet trzeba trenować

Więcej

Jak osiągnąć cel?

Osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym sporcie jest dużo trudniejsze niż kiedyś. Jak każda dziedzina, również sport i wszystkie jego elementy ewoluuje. Dlatego też nieustannie trzeba szukać nowych rozwiązań, unowocześniać treningi, tak by właściwie przygotować zawodnika na wszystkie ewentualności. Dzięki temu osiągnięcie sukcesu nie stanowi problemu.

Jak wspominałem wcześniej mogą pomóc Ci podjąć walkę o Twoje marzenia. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik treningowych, które z powodzeniem stosują zachodnie wiodące kluby sportowe i poszczególni zawodnicy, umożliwię Tobie dojście na sam szczyt, pokonanie własnych ograniczeń i przekroczenie wszelkich barier. Razem pokonamy piramidę sukcesu. Trening Life Kinetyk, czy Kinsporth to jedne z najskuteczniejszych narzędzi do pracy z zawodnikiem. Doświadczenie, które zdobyłem w wiodących klubach zachodnich skutecznie pozwala mi prowadzić treningi z każdym zawodnikiem. Moim celem jest kompleksowe działanie na rzecz Twojego sukcesu. Dasz sobie szansę?